V Penzionku U Babičky jako doma

Útulné pokoje vybavené kuchyňkou i WIFI

Všechny typy ubytování mají k dispozici vybavenou kuchyňku, samostatnou koupelnu s WC, TV a připojení k WIFI. Možnost použít mikrovlnnou troubu                 
a vysoušeč obuvi.                                                                                                        U
bytování s pejsky jen po domluvě.                                                                                  V penzionku se používá vlastní domácí obuv. 

Apartmán

Bezbariérové apartmá zahrnuje dvě místnosti - pokoj se třemi lůžky a rozkládacím gaučem a  vybavenou kuchyň. Z pokoje je vstup přes zastřešený balkón do zahrady.                                      Hosté mají k dispozici ručníky i osušky. 

Apartmánek

Dvojlůžkový apartmánek je  v patře. Součástí pokoje je vybavená kuchyňka. Mnozí hosté ocení prostornou koupelnu 
s vanou. Hosté mají k dispozici ručníky i osušky.

Trojlůžkový pokoj

Trojlůžkový pokoj v přízemí s malou kuchyňkou vybavenou základním nádobím, ledničkou a rychlovarnou konvicí.                Hosté mají k dispozici ručníky i osušky.

Dvojlůžkový pokoj

Dvojlůžkový pokoj s přistýlkou najdete v přízemí a jeho součástí je také vybavená malá kuchyňka.                                              Hosté mají k dispozici ručníky i osušky.